VIRTUÁLNÍ KONZULTACE  

KONZULTACE MAGNETICKÝCH ŘAS

ZEPTEJ SE NA COKOLIV

ZDARMA

Délka: 15 minut
Typ: Online konzultace 1 na 1

S čím vám expertka poradí:

Výběr perfektních řas pro vaše oči
Jak nasazovat magetické řasy
Výběr odstínu pera na obočí
✅ Jak používat pero BabeBrow

S čím vám expertka nepomůže:

Tato služba neslouží jako zákaznická podpora. Pro informace o dopravě, výměně nebo reklamacích nás prosím kontaktujte v chatu nebo na: info@babewings.cz

REZERVOVAT NYNÍ

Více o této službě:

Naučte se vše o magnetických řasách – od jednoduchých tipů na aplikaci až po personalizovaná doporučení ohledně řas. Zeptejte se našeho týmu vyškolených konzultantek na COKOLI! Navíc vám můžeme poradit i s výběrem a používáním našeho pera na obočí BabeBrow. Tato služba je pro všechny naše zázaznice – ať už nové nebo stávající – zcela zdarma!

Jak konzultace probíhá?

Při rezervaci zadáte své údaje a vyberete, s čím budete potřebovat pomoci nebo poradit. Do emailu vám pak přijdou informace pro připojení se ke konzultaci. Ta probíhá formou 15 minutového videohovoru přes nástroj ZOOM.

Mobil: Pokud se budete připojovat přes mobil, pak si prosím před konzultací stáhněte aplikaci ZOOM v AppStore nebo v Google Play. Aplikace je zdarma. Nezapomeňte aplikaci povolit používat vaši přední kameru a mikrofon. 5 minut před hovorem se prosím připojte přes odkaz v emailu.

Počítač: Pokud se budete připojovat pře počítač, pak si prosím před konzultací nainstalujte program ZOOM. Do potvrzovacího emailu Vám zašleme podrobný návod, jak při instalaci postupovat. Nezapomeňte programu povolit používat vaši webkameru a mikrofon. 5 minut před hovorem se prosím připojte přes odkaz v emailu.

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
J
J.F.
Za mě top

Po konzultaci se mi konečně podařilo řasy nasadit 😃. Za mě skvělý. Paní byla velice milá, vůbec na mě nespěchala a celé to bylo velmi příjemné.

L
L.K.
NEJLEPŠÍ ZZÁKAZNICKÁ SLUŽBA

Zdaleka nejlepší zákaznický servis! BabeWings mě s touto službou moc potěšili a slečna byla příjemná a na odpověděla mi na všechy otázky..