760 

DECENTNÍ PODTRŽENÍ VAŠEHO PŘIROZENÉHO PŮVABU Flirtujte pohledem! Nenápadné kouzlo to jsou BabeLashes Glamour, nejjemnější řasy s lehkým natočením.   Model Glamour zvolte v případě, že jsou vaše řasy opravdu krátké, a vy jim chcete přidat svůdný (ale přirozený) objem i délku. Tohle tajemství nikdo nepozná a vy se díky výraznějším řasám budete cítit krásně! TYP: model polořas, které jsou navrženy pro prodloužení a zahuštění řas ve vnější polovině oka. Polořasy splynou s vašimi vlastními a vypadají velmi přirozeně. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou navázaná na průsvitné bázi (pásku) s většími rozestupy (pro jemnějši efekt) a uspořádaná do kulatého tvaru s mírně prodlouženým vnějším koutkem.  POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 3 mini magnetky. Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) )

Sleva!
-29%
827 

Vytvořte si kompletní look s balíčkem magnetických řas BabeLashes™ a perem na obočí BabeBrow™. Balíček obsahuje řasy Glamour a BabeBrow™ ve vámi zvolené barvě.

-19%
1 000 

Balíček obsahuje řasy Glamour a aplikátor v rose gold barvě. [block id="oznameni-nedostatek-aplikatoru"]

Sleva!
-32%
1 217 

Volba no.1. @MAMADOMISHA Kolekce 2v1 polořas Glamour a celořas Fashion Star pro okouzlující a přirozeně sexy pohled. [accordion] [accordion-item title="Více o řasách v kolekci"] Glamour DECENTNÍ PODTRŽENÍ VAŠEHO PŘIROZENÉHO PŮVABU Flirtujte pohledem! Nenápadné kouzlo to jsou BabeLashes Glamour, nejjemnější řasy s lehkým natočením.  Model Glamour zvolte v případě, že jsou vaše řasy opravdu krátké, a vy jim chcete přidat svůdný (ale přirozený) objem i délku. Tohle tajemství nikdo nepozná a vy se díky výraznějším řasám budete cítit krásně! TYP: model polořas, které jsou navrženy pro prodloužení a zahuštění řas ve vnější polovině oka. Polořasy splynou s vašimi vlastními a vypadají velmi přirozeně. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou navázaná na průsvitné bázi (pásku) s většími rozestupy (pro jemnějši efekt) a uspořádaná do kulatého tvaru s mírně prodlouženým vnějším koutkem.  POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 3 mini magnetky. (Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku.)   Pásek: 18mm Vnitřní koutek: 5mm Střed: 7 mm Vnější koutek: 9mm   Fashion Star PRO VÁŠ KOČIČÍ POHLED Decentní a přesto ohromující tohle vás napadne při pohledu do zrcadla. BabeLashes Fashion Star z vás díky uhrančivému pohledu udělají malou šelmu!  Model Fashion Star jsou nejjemnější a nejkratší celořasy s prodlouženým venkovním koutkem. Hodí se pro ty, které preferují přirozenější vzhled.  TYP: model celořas, který je navržený pro celkovou změnu vzhledu Vašich řas během chvilky. Ze 4 modelů si můžete vybrat přesně ten, který s vámi ladí nejlépe! PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou hustě navázaná na černé bázi (pásku) a uspořádaná od nejkratších po nejdelší. POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 4 mini magnetky. Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) ) Pásek: 29 mm Vnitřnní koutek: 9mm Střed: 11 Vnější koutek: 13mm Pro víc info o aplikaci mrkněte na Blog: Co od BabeLashes očekávat a jak na to? [/accordion-item] [/accordion]

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.