O NÁS

Tohle jsme my…

Jsme malá rodinná firma. BabeWings je naší vlastní značkou, a proto si ji pořádně hýčkáme. Naše filozofie je jednoduchá a vychází z toho, co máme sami rádi. Inovativní zkrášlovací produkty a prvotřídní kvalitu. Obojí musí jít ruku v ruce. Spokojenost našich milých klientek je pro nás totiž nade vše.

Jak to všechno vzniklo?

Začalo to láskou k make-upu. Zakladatelka Petra je make-up artistkou již přes 25 let a zná snad všechny líčící produkty, takže “řasa na řasu” byl velký trend, který neminul ani ji. Oteklé oči a alergické reakce, které díky těmto řasám často vznikaly, se jí ale nelíbily.

A tak jsme dali hlavy dohromady a vytvořili naši vlajkovou loď, magnetické řasy BabeLashes.

Naší vizí je, aby každá žena na světě mohla objevit nepoznanou krásu svých očí. Bez lepidel, bez nepořádku a bez poškození svých přírodních řas. A myslíme, že se nám to povedlo!

Obdobnou historii má i náš další produkt – oboustranné pero na obočí BabeBrow. Prostě jsme nebyli spokojeni s tím, co je na trhu k sehnání, a tak jsme to doladili po svém 😉 

Náš design už si oblíbilo mnoho žen. Věříme, že si naše produkty zamilujete i vy!

Přejeme vám, ať vás naše produkty baví a přinášejí vám stejnou radost, jako nám!
 

Váš milující tým BabeWings

Petra – zakladatelka a designérka našich produktů

Sára – ta nejmilejší zákaznická podpora! Kdykoliv se na ni s důvěrou můžete obrátit (mailem, telefonicky, nebo přes naše sociální sítě)

Kryštof – marketingový guru a správce našeho webu

Síma – vládkyně našich sociálních sítí