-25%
NOVINKA
570 

KOUZELNĚ DLOUHÉ A HUSTÉ ŘASY Možná se tak narodila…? Nechte si své tajemství pro sebe. BabeLashes Surprise otevřou váš pohled a všechny ostatní nechají na pochybách… Model Surprise dodá Vašim přirozeně dlouhým řasám extra délku a dostatek jemného objemu. Vašemu kočičímu pohledu nikdo neunikne! TYP: model polořas, které jsou navrženy pro prodloužení a zahuštění řas ve vnější polovině oka. Polořasy tak splynou s Vašimi vlastními a vypadají velmi přirozeně a přesto efektně. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou navázaná na průsvitné bázi (pásku) s drobnými mezerami (pro jemnějši efekt) a uspořádaná do kulatého tvaru s mírně prodlouženým vnějším koutkem.  POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 3 mini magnetky. Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) )

-25%
760 

PRO OKÁZALE ČERNÉ ORÁMOVÁNÍ VAŠICH OČÍ Kdo říká, že sexy husté řasy nemůžou vypadat přirozeně? BabeLashes Dramatic to umí! Tyto řasy vám přinesou žádaný WOW efekt bez umělého vzhledu.   Model Dramatic zvolte v případě, že Vaše vlastní řasy jsou delší, ale chcete jim přidat dramatičtější hustotu. Řasy budou vypadat skoro jako vlastní, jen lehce prodloužené a krásně husté.   TYP: model polořas, který je navržený pro prodloužení a zahuštění řas ve vnější polovině oka. Polořasy tak splynou s Vašimi vlastními a vypadají velmi přirozeně. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou navázaná na černé bázi (pro výraznější efekt) a uspořádaná do kulatého tvaru s mírně prodlouženým vnějším koutkem. POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 3 mini magnetky. Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) )

Není skladem
760 

DOPŘEJTE SI LUXUSNÍ HUSTOTU SE VZHLEDEM MRKACÍ PANENKY Jste připravena, že si vás každý všimne? BabeLashes Luxury z vás díky hustotě a prodloužení ve vnějším koutku udělají “mrkací panenku”. Model Luxury zvolte, pokud toužíte po opravdu výrazném efektu a hustotě. TYP: model polořas, který je navržený pro prodloužení a zahuštění řas ve vnější polovině oka. Polořasy tak splynou s vašimi vlastními a vypadají přirozeně. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou navázaná na černé bázi (pro výraznější efekt) a uspořádaná od nejkratších vláken po nejdelší.  POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 3 mikromagnetky. Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) )

760 

DECENTNÍ PODTRŽENÍ VAŠEHO PŘIROZENÉHO PŮVABU Flirtujte pohledem! Nenápadné kouzlo to jsou BabeLashes Glamour, nejjemnější řasy s lehkým natočením.   Model Glamour zvolte v případě, že jsou vaše řasy opravdu krátké, a vy jim chcete přidat svůdný (ale přirozený) objem i délku. Tohle tajemství nikdo nepozná a vy se díky výraznějším řasám budete cítit krásně! TYP: model polořas, které jsou navrženy pro prodloužení a zahuštění řas ve vnější polovině oka. Polořasy splynou s vašimi vlastními a vypadají velmi přirozeně. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou navázaná na průsvitné bázi (pásku) s většími rozestupy (pro jemnějši efekt) a uspořádaná do kulatého tvaru s mírně prodlouženým vnějším koutkem.  POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 3 mini magnetky. Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) )

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.