-25%
NOVINKA
727 

PRO VÁŠ KOČIČÍ POHLED Decentní a přesto ohromující tohle vás napadne při pohledu do zrcadla. BabeLashes Fashion Star z vás díky uhrančivému pohledu udělají malou šelmu! Model Fashion Star jsou nejjemnější a nejkratší celořasy s prodlouženým venkovním koutkem. Hodí se pro ty, které preferují přirozenější vzhled.   TYP: model celořas, který je navržený pro celkovou změnu vzhledu Vašich řas během chvilky. Ze 4 modelů si můžete vybrat přesně ten, který s vámi ladí nejlépe! PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou hustě navázaná na černé bázi (pásku) a uspořádaná od nejkratších po nejdelší. POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 5 mikromagnetků. Budou perfektně sedět i na menší oči díky možnosti zastřihnutí u čtvrtého vnějšího magnetku.  Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) 

-25%
-12%
742 

Proč si model Sexy Lady zamiluješ Sleduj kompletní proměnu svých očí, až ti tyhle řasy přes celé oko dodají uhrančivý sexy pohled filmové hvězdy. Se svým extra zahuštěním jsou ideální pro výjimečné události od víkendové dámské jízdy až po červený koberec filmového festivalu v Karlových Varech. Ale my v BabeWings je rády nosíme i přes den k džínám.

  • Vytenčená vlákna a magnetky jim propůjčují peříčkovou lehkost
  • Dokonale se přizpůsobí tvaru každého oka díky pružnému pásku ComfyFlex
  • Se správnou péčí lze řasy opakovaně použít více než 30krát
  • Ultra tenké magnetky QuantumLock udrží řasy na místě až 24 hodin
  • To zvládneš! Podle našich video návodů si řasy nasadí i úplná začátečnice
Ministerstvo řas varuje: Nošení modelu Sexy Lady způsobuje zvýšení pozvánek na drinky a může vést k nadměrné konzumaci koktejlů zadarmo.

VYPRODÁNO
Není skladem
970 

JEDINÉ DRAMA, KTERÉ VÁM BUDE FAKT SLUŠET Staň se královnou (nejen) večera! Vaše řasy budou prostě nepřehlédnutelné. Stejně jako vy! Model Drama Queen jsou nejvýraznější a nejdelší řasy, které v naší nabídce můžete najít. Jsou tedy přímo stvořené k výraznějšímu líčení nebo ke slavnostním událostem. Pokud se na to cítíte, klidně je vyzkoušejte i na denní nošení, s linkou nebo bez. Nadchne hlavně ty, které milují extra dlouhé a výrazné řasy. TYP: model celořas, který je navržený pro celkovou změnu vzhledu Vašich řas během chvilky. Ze 4 modelů si můžete vybrat přesně ten, který s Vámi nejlépe ladí. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou hustě navázaná na černé bázi (pásku) a uspořádaná do obloučku s lehce prodlouženým venkovním koutkem POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 5 mikromagnetků. Budou perfektně sedět i na menší oči díky možnosti zastřihnutí u čtvrtého vnějšího magnetku.  Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;) )

970 

PRO TA NEJKRÁSNĚJŠÍ SELFÍČKA Zamilujte se do svých očí na první pohled, tak jako spousta krásek před vámi! Tyhle řasy miluje i @A.N.D.U.L.A ;) BabeLashes Selfie Lover Vám dodají sebevědomí nejen na fotkách. Model Selfie Lover jsou 3D celořasy – jemňoučké a “chundelaté”. Ať už máte jakýkoliv tvar nebo velikost očí, tyto řasy je nádherně zvýrazní a otevřou. Jsou navržené do obloučku a mají střední délku – tyhle řasy sluší prostě všem ;) TYP: model celořas, který je navržený pro celkovou změnu vzhledu Vašich řas během chvilky. Ze 4 modelů si můžete vybrat přesně ten, který s Vámi nejlépe ladí. PROVEDENÍ: jemná syntetická vlákna, která jsou hustě navázaná na černé bázi (pásku) a uspořádaná do obloučku.  POUŽITÍ: pro pevné uchycení a přirozené kopírování tvaru oka se připevňují na 5 mikromagnetků. Budou perfektně sedět i na menší oči díky možnosti zastřihnutí u čtvrtého vnějšího magnetku.  Pro ještě pevnější uchycení magnetků použijte před nasazením magnetických řas řasenku. DOPORUČENÍ: pro snadnější aplikaci doporučujeme zakoupit APLIKÁTOR (a ušetříte poštovné ;)

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.