-15%
-16%
330 

Proč si tohle pero na obočí zamiluješ Díky unikátnímu složení bude držet až 48 hodin. Speciální 3D štěteček umožňuje jak vláskování tak i vyplnění obočí. Můžeš si nakreslit pihy nebo si zabudovaným kartáčkem dát obočí do perfektního tvaru.

  • Vytvoříš jakýkoli vzhled obočí během 30 sekund
  • Tenká strana štětečku pro přesné vláskovací tahy
  • Široká strana pro vyplnění a stínování
  • Vestavěný kartáček pro tvarování a blendování
  • Voděodolné složení zabraňující rozmazání přes den
  • Laboratorně certifikované netoxické a veganské složení
Nyní  v akci  balíček per 2+1 zdarma ↓ [accordion] [accordion-item title="Více o peru BabeBrow"] Ráda bys měla dokonale tvarované a bohaté obočí, ale žádný produkt na zvýraznění nesplnil tvé očekávání? S perem na obočí BabeBrow™ vytvaruješ obočí svých snů! 〵 Speciální štěteček má dvě funkce v jednom. Natočením na jeho tenkou stranu docílíš efektu vláskování jako při microbladingu a tetování obočí. Přetoč ho na širokou stranu a získej nástroj pro rychlé vyplnění celého obočí s efektem pudrového obočí. Naše vodě i oleji odolné složení se postará o neuvěřitelnou výdrž za jakýchkoliv podmínek. Nemusíš se bát setření ani zesvětlání. Vyber si ze tří pečlivě namíchaných odstínů nebo je mezi sebou kombinuj pro úžasný 3D efekt. Můžeš využít slevy až 33% na startovací balíčky (viz níže). Jak můžeš využít pero BabeBrow:
  • Potřebuješ ve svém obočí upravit jen drobné nedostatky - s BabeBrow si každý chloupek můžeš precizně domalovat
  • Tvé obočí je ve stylu “jen pár chloupků” - chloupek za chloupkem můžeš vytvarovat celé nebo nalíčít plošně
  • Máš dobře tvarované obočí - dodej mu hloubku přidáním světlejší barvy 
PROVEDENÍ S velmi elastickým a ostře střiženým štětečkem můžeš vytvořit obočí, které vypadá krásně a přirozeně. Jemný kartáček na druhé straně zajistí přirozené prolnutí vašich chloupků s namalovanými a zajistí tak dokonalý vzhled. Víčko s dvojitou stěnou je vzduchotěsné a zabraňuje vytékání i vysychání produktu. Tekutina uvnitř pera se dobře nanáší a zaručuje dlouhodobé použití a stálost barvy. POUŽITÍ: Elastický štěteček se zploštělým tvarem je skvělý jak pro precizní kreslení jednotlivých chloupků, tak pro plošné tvarování. Vytvoř přirozeně husté obočí díky štětečku s tekutinou, který se přizpůsobí tvým malovaným tahům. Použitím tenčí hrany snadno namaluješ jednotlivé chloupky k vytvoření bohatého obočí. Použitím ploché hrany zase můžeš vytvořit obočí definované a vybarvené. Díky jemným polymerům v barvě zůstane tvé obočí krásné od rána do večera. Trendy doporučení od influencerek: Tip č 1 Pro ještě větší zdůraznění 3D efektu obočí použij dva odstíny. Skvěle vypadá třeba středně hnědá jako základ, doplněna o probarvení tmavě hnědé! (nebo světlejší provedení Blond + Medium Brown) viz. BALÍČKY Tip č. 2: Už jsi vyzkoušela trend roztomilých pih? Vyzkoušej si namalovat falešné pihy s BabeBrow! Skvěle a přirozeně vypadají ty v odstínu blond. PS: Testováno 36 dní zakladatelkou BabeWings na 700km dlouhé pěší pouti do Santiaga de Compostelo. ;) [/accordion-item] [/accordion]  

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.