JAKÝ JE TVAR MÝCH OČÍ?

 

  Už jsi někdy byla posedlá make-up tutoriálem očí, naučila jsi se všechny ty tipy a následovala je do puntíku, jenom aby ses pak viděla v zrcadle jako klaun?

Nedělej si s tím hlavu – ne každý trend očních stínů je určen pro každý tvar očí.

Sousta trendů není specifických pro tvar očí, ale některé ano.

Řasy nejsou výjimkou. A správná sada řas dokáže rozzářit Tvůj vzhled během okamžiku.

  Znát tvar Tvých očí je velmi důležité pro výběr perfektních řas pro Tvoje kukadla. Správné řasy otevřou a probudí Tvé oči, dodají Ti svěží vzhled jako právě-jsem-se-vrátila-z-dovolené, a to všechno začíná u tvaru Tvých očí.

JAK VYPADÁ TĚCH 5 TVARÚ OČÍ?

  Mezi pět tvarů očí patří mandlové, hluboko posazené, se přepadlými víčky, asijské a kulaté. Každé jsou krásné samy o sobě a existují specifické triky, které můžeš použít k ještě většímu vylepšení tvaru očí.Tvé oči Ti dodávají Tvůj jedinečný vzhled a individuální krásu.

  Když k tomu přidáš správnou sadu magnetických řas BabeWings a vybereš ji tak, aby Ti řasy dokonale seděly, budou Tvé oči zářit jako nikdy předtím.

OČI VE TVARU MANDLE

   Kim Kardashian je známá módou, konturováním a mandlovýma očima. Oči mandlového tvaru jsou právě takové jak je v názvu – tvarované jako mandle. Jsou delší na šířku než do kulata a mají malá víčka. Vnější a vnitřní koutky očí mandlového tvaru se zužují do špičky.

Další charakteristikou mandlových očí je oční víčko, které mírně zakrývá horní a spodní část duhovky. Tento tvar očí má štěstí v tom, že mu většina trendů v líčení bude dobře fungovat bez nějakých úprav.

HLUBOKO POSAZENÉ OČI

  Hluboko posazené oči mají dominantní obočí a oko je zasazeno hlouběji do důlku. Horní víčko se kvůli tomu zdá malé.

Hluboce posazené oči vypadají větší a využívají zábavné triky s rozjasňujícím líčením. Angelina Jolie a Cameron Diaz mají hluboko posazené oči, takže se na ně podívej aby jsi našla inspiraci pro svůj make-up.

OČI S PŘEPADLÝM VÍČKEM

  Jennifer Lawrence a Emma Stone jsou zástupkyně žen s očima s přepadlými víčky. Těmto očím převisuje kůže pod obočím přes záhyb a tím působí, že horní víčko vypadá menší.

  Když máš oči otevřené, záhyb víčka není vidět. S přibývajícím věkem se oči se spadlým víčkem stávají ještě výraznějšími. Ti, kdo mají tyhle oči, si mohou dovolit dlouhé, vrstvené řasy s okouzlující lehkostí, obzvlášť pokud si vyberou dlouhé řasy soustředěné do vnějšího koutku.

OČI ASIJSKÉHO TYPU

  Pokud máš tyhle oči, všimla sis, že Tvé horní víčko má jeden záhyb nebo žádný záhyb. Tvé oči se mohou zdát menší a budou jim slušet delší řasy, které zvětší velikost očí.

Lidé s monolitními víčky dokážou skvěle vynosit odvážné kouřové líčení – šťastlivci!

Awkwafina se chlubí monolitním tvarem oka.

KULATÉ OČI

  Kulaté oči jsou největší ze všech tvarů očí. Kolem duhovky je vidět oční bělmo a vnitřní a vnější koutky nejsou protáhlé nahoru ani dolů.

  Kulaté oči dávají nový význam zábavné frázi „oči dokořán“ svým vzhledem mrkací panenky. Katy Perry je jen jednou z mnoha celebrit s kulatýma očima.

PRŮVODCE TVAREM OČÍ NA ŘASY

  BabeWings magnetické řasy jsou navržené tak, aby seděly všem pěti tvarům očí. Nalezení sady řas specifické pro Tvůj tvar oka Ti poskytne ten nejlichotivější efekt.

  Svůj přizpůsobený model řas si můžeš najít za pomoci Průvodce řasami nebo využij BabeWings Řasový kvíz

  Naše řasy jsou navrženy tak, aby seděly každému tvaru oka přímo po vybalení z krabičky, ale možná zjistíš, že budeš chtít své umělé řasy zastřihnout, aby jsi dosáhla ještě většího přizpůsobení. (Např. pokud je Tvé oko menší)

No a ukážeme Ti i několik magnetických řas BabeWings, které jsou ideální pro každý tvar očí.

SADY ŘAS pro MANDLOVÉ OČI

  • DRAMATIC: Ti s mandlovýma očima budou zbožňovat tvar jemné, objemné sady polořas Dramatic. Tato varianta řas Tě okouzlí svou vyjímečností.
  • SEXY LADY: oči mandlového tvaru jsou ideální pro tyhle řasy. S těmito celořasami budeš mít za chvíli připravený červený koberec. Umělý norkový, nadýchaný styl prostě křičí sexy.

SADY ŘAS pro HLUBOKO POSAZENÉ OČI

  • VIP GIRL: Tyto přirozeně vypadající polořasy vypadají skvěle na vašich hluboko posazených očích, protože oči zvýrazní a posunou je dopředu.
  • DRAMA QUEEN: celořasy, které Ti dodají drama bez závazků. Dlouhá délka, zvýšený objem a kulatý tvar učiní Tvé hluboko posazené oči středem pozornosti.

SADY ŘAS pro OČI S PŘEPADLÝM VÍČKEM

  • SUPER WOMAN: je ověřeno, že tyto polořasy jsou právě pro Tebe! Oči s přepadlým víčkem milují ten objem ve tvaru křídel, který tyto řasy poskytují a dodají dokonalost tvaru Tvých očí.
  • BABYDOLL: S těmito celořasami se budeš cítit jak mrkací panenka. Dodají Tvému stylu luxusní šmrnc, který na Tvých očích s přepadlými víčky nepřehlédneš.

SADY ŘAS pro ASIJSKÉ OČI

  • GLAMOUR: Nech vyniknout Tvé oči s monolitním víčkem těmito jemnými polořasami. Tento styl se ve vnitřních rozích zužuje, aby zvýraznil Tvůj nádherný monolitní tvar očí.
  • FASHION STAR: Díky všestrannosti celořas Fashion Star můžeš během okamžiku přejít ze dne do noci. Hravý styl dodá Tvým očím tu správnou dávku smyslného dramatu.

SADY pro KULATÉ OČI:

  • SURPRISE: Potřebuješ být nenápadně nápadná? Těmito zkříženými polořasami budeš posedlá. Prostě Tě překvapí
  • SELFIE LOVER: Po tomto kulatém, objemném setu celořas připraveném na všechna selfíčka a rande budeš toužit. Tyto lehké krásky Ti rozbuší srdce.

rozdíl bez řas a s BabeWings

 

PROČ ZVOLIT BABEWINGS MAGNETICKÉ ŘASY PŘED OSTATNÍMI

  BabeWings založila make-up artistka Petra Kulhánková, která se zaměřila na navrhování snadno aplikovatelných řas, které lze znovu a znovu sejmout a opět použít. Tento sen si splnila pomocí magnetických řas. Její vášeň pro navrhování trendy řas, které sluší každému tvaru oka, je prvořadá.

  Naše zakladatelka chápe, že chceš vypadat úplně nejlépe jak to jde, bez lepidla a zbytečně stráveného času s nasazováním. BabeWings má proto v nabídce veganské řasy v různých délkách, objemech a tvarech. Každá sada řas je voděodolná, bez latexu a opakovaně použitelná.

KDYŽ TO SHRNEME

  Pět tvarů očí určuje, která sada řas Ti poskytne ten nejúžasnější vzhled. BabeWings magnetické řasy vyřešily dilema jaké řasy vybrat vytvořením kvízu řas a průvodce řasami, které Tě dovedou k řasám, kterými budeš posedlá.

  BabeWings má sadu řas pro každý tvar očí zásadně ve veganské verzi. Naše řasy byly navrženy s ohledem na Tebe i na zvířátka.

Vyber si svou soupravu a pochlub se jí, protože je nikdo nebude nosit přesně tak, jako Ty!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.