Co od BabeLashes očekávat a jak na to?

Magnetické řasy BabeLashes jsou velmi oblíbeným typem umělých řas. S našimi modely se určitě nemusíte obávat vzhledu “černých housenek” jako je tomu často u prodlužování metodou „řasa na řasu“.

Všechny naše magnetické řasy jsou jemné, na koncích vytenčené (žádné muší nohy), vyrobené ze syntetických vláken a opakovaně použitelné.

Aplikace se nemusí obávat ani ty z nás, které nemají s nasazováním umělých řas zkušenosti. Někdy sice vyžaduje trochu tréninku, ale nebojte se, zvládne ji opravdu každý. Stačí pár minut a pak už si jen můžete užívat obdivné pohledy vašeho okolí.

Vybrat si můžete z osmi stylů. Celou naši kolekci a její podrobnější popis najdete ZDE.

  • Čtyři modely řas jsou do poloviny oka – POLOŘASY. Pokud pásek přiložíte na řasy nalíčené řasenkou, umělé řasy se krásně prolnou s vašimi vlastními. Některé řasy mají průhledný pásek, což znamená, že na očích není vidět. Černý pásek je naopak skvělý pro větší zvýraznění – hustotu.
  • Čtyři modely jsou CELOŘASY. Jak sám název napovídá, tyto řasy jsou přes celé víčko. Jsou s černým páskem a díky tomu pak není třeba používat ani oční linku a tím vaše oči více zvýrazní a opticky zahustí.    

Jak na to? 

1. Nejprve použijte řasenku – zajistíte tak lepší prolnutí s BabeLashes i větší přilnavost magnetků k vašim řasám. 

2. V krabičce se zrcátkem najdete pásek s řasami a jednotlivé malé mini magnetky. Pásek vyjměte z krabičky a lehce v prstech ohněte. Položte jej na horní linii vašich řas tak, aby hezky kopíroval oko.  

3. Za pomoci APLIKÁTORU (ale jde to i rukou) teď horní pásek připevníme mini magnetkami. Na konec APLIKÁTORU položte mini magnetek tak, aby chloupky směřovaly po aplikátoru. Nakonec přikládejte aplikátor ze spoda vlastních řas co nejvíc k víčku v místě, kde je magnetek z horejšího plátku, než se sám přichytí.

4. Postupně připevněte všechny zbylé mini magnetky a máte během chvíle nasazené nádherné dlouhé a husté řasy.

5. Pokud potřebujete pásek přemístit nebo odstranit, nestahujte pásek z oka, ani netahejte za magnetky. Místo toho od sebe dílky v místě magnetů jemně oddělte použijte pohyb jako když “solíte“. Magnetky se od sebe oddělí.

6. Řasy si uložte zpátky do krabičky, kde na vás počkají do příště. Použijte je klidně každý den nebo jen když se Vám zachce mít výrazné řasy. 

Máte ještě chvilku? Přečtěte si také článek: 

3 ZPŮSOBY JAK SI VYBRAT TY PRAVÉ MAGNETICKÉ ŘASY ➡️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.