3 způsoby jak si vybrat ty pravé magnetické řasy

Magnetické řasy se postarají o vše od jemného zvýraznění až po dramatický vzhled.

Chcete návod, jak vybrat pro sebe ty pravé lásky na první pohled? Tady ho máte!

 

1) Podle vzhledu, po kterém toužíte

 

POLOŘASY vypadají velmi přirozeně a budou vás bavit, i když se zrovna nebudete chtít extra líčit. Některé typy téměř nerozeznáte od vašich vlastních, jiné vám vykouzlí uhrančivý hluboký pohled. Záleží jen na vás!

CELOŘASY zase oceníte, když chcete výraznější změnu. FASHION STAR jsou stylově nejmenší a dodají vám sexy kočičí pohled. SELFIE LOVER jsou naším Bestsellerem 3D řasy nejdelší ve svém středu totiž sluší snad úplně všem. Dalším (a výraznějším) modelem jsou SEXY LADY. Zamilujete si je k výraznému líčení i na den. Největší „eye drama“ vás čeká s DRAMA QUEEN, které jsou naše nejdelší a nejvýraznější řasy. Pro někoho jen na večírek, pro nejodvážnější krásky i na denní nošení.

Naši kompletní kolekci včetně popisu najdete VŠECHNY MODELY ŘAS ➡️

 

2) Podle kvality vlastních řas

 

Polořasy (řasy do poloviny oka) jsou vytvořeny tak, aby doplnily řasy vlastní

Nejkratší a nejjemnější řasy si zaslouží model GLAMOUR. Pro středně dlouhé až dlouhé řasy můžete vybírat mezi SURPRISE pro decentní vzhled, DRAMATIC pro výraznější hustotu a délku a LUXURY pro luxusní hustotu. Pozor – bavíme se ale pořád o polořasách, které by měly být s těmi vašimi v harmonii 😉. Když si správně vyberete – budete je milovat. Vybírejte tedy podle délky a kvality svých řas. 

Celořasy (řasy přes celé oko) jsou téměř pro všechny

Pokud máte přiměřené množství vlastních řas, na kterých by magnetické řasy mohly držet, padnou vám kterékoliv z naší nabídky.

Pomůžeme vám vybrat ty pravé řasy pro vaše oči za 90 sekund SPUSTIT ŘASOVÝ KVÍZ ➡️


3) Podle tvaru očí

 

Klíčem k výběru řas, které vám padnou jako ulité, je najít styl, který lichotí tvaru vašich očí.


Mandlové oči

Oči mandlového tvaru jsou nejobvyklejší. Vyznačují se mírně špičatým vnějším koncem a širším středem oka. Duhovka je obvykle částečně skryta horním a dolním víčkem. Mandle jsou nejuniverzálnější, takže jim budou slušet téměř jakékoliv řasy. Pokud máte raději přirozenost, krásně vaše oko doplní jemně natočené řasy. 

Cítíte se na víc? Vyberte si nadýchané řasy s rovnoměrně rozložením chloupků, které vám zaručí pohled, přitahující pozornost. Doporučujeme DRAMATIC nebo SEXY LADY.


Hluboké oči

Hluboko posazené oči bývají velké a zasazené do důlku hlouběji, než většina ostatních. Zvýrazňují obočí a konce přirozené řasy mají tendenci dotýkat se horní části víček. Pro hluboko posazená očka si vyberte řasy, které jsou delší uprostřed, natočené a směřující pryč od obočí. Doporučujeme GLAMOUR, SELFIE LOVER nebo SURPRISE.


S přepadlým víčkem

Pokud máte oči s přepadlým víčkem, víčko není při otevřeném oku viditelné a zasune se do záhybu. Ideální řasy pro tento tvar, stejně jako u hluboko posazených očí, by měly být dlouhé a mít více délky směrem ke středu. V jemnějším provedení můžete zvolit celořasy SELFIE LOVER, jako výraznější variantu DRAMA QUEEN. Bavit vás budou i polořasy SURPRISE.


Kulaté oči

Kulaté oči obvykle ukazují většinu duhovky, přičemž vnitřní a vnější koutky jsou zaoblené a nejsou protáhlé směrem ven. Je to univerzální tvar, ale lehké, zatočené řasy budou tím nejlepším způsobem, jak je zvýraznit -> zkuste SELFIE LOVER, FASHION STAR, výrazné DRAMA QUEEN nebo polořasy SURPRISE.


Jednodílné oči

Oči s jednodílnými víčky můžeme popsat jako ploché na povrchu s malým záhybem, který někdy nemají vůbec. Tyto oči mají většinou řasy přirozeně rovné a “tvrdohlavé“. Pokud jde tedy o výběr nejlepších řas, je dobré se soustředit na jemné řasy. Ty vašim očím udělají dokonalou službu. Doporučujeme GLAMOUR nebo FASHION STAR.


Zavřené oči

Zavřené oči znamenají očka blízko u sebe. Řasy s kočičím efektem jsou pro tento tvar očí ideální. Nejlepší styl by měl být prodloužený směrem ven, přitahovat pozornost k vnějším koutkům a prodlužovat tvar. Vyhněte se řasám, které jsou ve středu delší, ty by vám oči opticky zmenšily. Skvělou volbou budou celořasy FASHION STAR nebo přirozené polořasy GLAMOUR.


Kočičí oči

Kočičí oči jsou oči otočené ve vnějších koutcích směrem nahoru. Těžké řasy jim moc nesvědčí, takže se rozhodněte pro něco lehkého a nadýchaného. Kočičí tvar očí může těžit i z polovičních řas, protože tyto oči jsou dostatečně výrazné sami o sobě. Celkový efekt ještě více zdůrazní polořasy DRAMATIC, celořasy SELFIE LOVER nebo SEXY LADY.


Pokleslé oči

Tyto oči jsou opakem očí kočičích. Jsou zatočené ve vnějších koutcích směrem dolů, takže horní víčko vypadá větší. Dopřejte jim luxusní styl, který je prodloužený ve vnějších koutcích oka a vytvoří iluzi oka kočičího. Sáhněte po celořasách SEXY LADY, FASHION STAR nebo polořasách SURPRISE.


Vystouplé oči

„Oči pro panenky“ mají plošší oční jamky a viditelnější víčko. Ideální pro vystouplé oči je zvýšit jejich přirozeně romantický vzhled pomocí více natočených řas, které dodají smyslný objem. Pro vás budou ty nejlepší celořasy DRAMA QUEEN nebo polořasy LUXURY.

 

Tak co, nezamotali jsme vám příliš hlavu? Pokud ano, nic se neděje. Pošlete nám fotku svých očí na info@babewings.cz nebo na náš Instagram babewings.cz a my vám s výběrem poradíme. Chceme vás totiž maximálně spokojené!

 

Pokud vám řasy z jakéhokoliv důvodu nebudou vyhovovat, zdarma vám je ve 14denní zkušební lhůtě vyměníme za jiný model. 


Přejeme vám hodně kouzelných pohledů s našimi řasami!

 

S láskou tým BabeWings


Máte ještě chvilku? Přečtěte si také článek: 

Co od BabeLashes očekávat a jak na to? ➡️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.