Proč jsou magnetické řasy lepší, než nalepovací?

Ahoj holky,

Pokud ještě stále váháte nad tím, zda si naše řasy koupit, přináším několik typů, které vás třeba přesvědčí. Pokud jste doposud používaly klasické nalepovací řasy, po tomto článku už si je nikdy nepořídíte!

První dojem z řas, které na sobě mají magnety, může být poněkud rozporuplný. U klasických umělých řas používáte lepidlo, díky kterému dostanete umělé řasy na ty vaše. V případě Babewings ale aplikujete dva umělé kusy mezi ty vaše řasy. Možná si říkáte, že musí být aplikace složitá – opak je ale pravdou! Zvládnete to bez sebemenších problémů. A pokud byste náhodou problém měly, může vám pomoci náš video návod

-> https://www.youtube.com/watch?v=Jsj6c53gsuA

Rychleschnoucí lepidlo je u nalepovacích řas nutností, ale také nepříjemností. Kromě řas totiž většinou zalepí i prsty a všechno, co je poblíž. Pak se špatně dostává z prstů a tak je aplikace řas zdlouhavá a většinou i odradí od dalšího a hlavně pravidelného použití. Řasy Babewings jsou jednoduché na aplikaci a díky magnetům se nemusíte bát, že se lepidlem zašpiníte.

-> https://www.youtube.com/watch?v=LiWkkGwUL8I

Další výhodou je doba, po kterou můžete řasy nosit. Možná jste zvyklé, že si musíte kupovat nové každý druhý týden, protože po pár dnech začínají vypadávat, slepovat se či jinak ničit. Babewings toho vydrží mnohem více, než ty klasické. Nové si můžete kupovat až po třeba 2-3 měsících a za tu dobu si aspoň stihnete promyslet, zda příště vsadíte na stejný typ, nebo vyzkoušíte jiný.

Klasické řasy jsou většinou dlouhé a pro některé dívky je nutností si je doma zkracovat – tím se ale většinou poškodí, nebo nevypadají na oku přirozeně. Naše řasy jsou kratší, než ty ostatní a proto je možné je lépe tvarovat a nasadit na jakýkoliv typ oka.

Určitě znáte pocit, kdy začínáte cítit, jak se vám u vnitřního víčka odlepují řasy, jenže vy u sebe nemáte lepidlo a tak nastává otázka, zda si je nechat, nebo sundat a pokazit si tak váš makeup. Tím se dostáváme k poslední obrovské výhodě – řasy Babewings zůstanou na takovém místě, na které je před ochodem z domova aplikujete. Není to úžasné? Odpadne vám neustálé koukání do zrcátka a přimačkávání odlepených částí řas.

Tak co, už jsem Tě přesvědčila?

S láskou,

Tvoje Petra K. 🙂

2 thoughts on “Proč jsou magnetické řasy lepší, než nalepovací?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Centrum nastavení ochrany osobních údajů