Proč jsou magnetické řasy lepší, než nalepovací?

Naše zákaznice Marie po špatné reakci na lepidlo  vs.  Marie s magnetickými řasami BabeLashes

Pokud jste doposud používaly klasické nalepovací řasy, po tomto článku už si je nikdy nepořídíte!

Oteklá víčka, příšerné svědění a zarudlé oči. Každá známe někoho, kdo měl s umělými řasami nepříjemný zážitek. Ať už šlo o metodu „řasa na řasu“ nebo domácí nalepování řas, dostavilo se nesnesitelné svědění a následným „škrábáním“ se rozvinul zánět. Řasy museli jít ihned dolů a už se jelo k doktorovi pro mast.

Naše zakladatelka Petra si špatnou reakci na lepidlo zažila na vlastní kůži. To vedlo k vytvoření BabeWings a magnetických řas BabeLashes.

První dojem z řas, které na sobě mají magnety, může být poněkud rozporuplný. U klasických umělých řas používáte lepidlo, díky kterému dostanete umělé řasy na ty vaše. V případě magnetických řas BabeLashes ale aplikujete plátek řas s magnetky navrch svých řas a přivňujete jej malými magnetky zespodu. Možná si říkáte, že musí být aplikace složitá – opak je ale pravdou! Zvládnete to bez sebemenších problémů. A pokud byste chtěli vědět, jak na to, může vám pomoci náš video návod:

Lepidlo je u nalepovacích řas nutností, ale také nepříjemností. Kromě řas totiž většinou zalepí i prsty a všechno, co je poblíž. Pak se špatně dostává z prstů a tak je aplikace řas zdlouhavá a většinou i odradí od dalšího a hlavně pravidelného použití. Nedej bože, když se nasazení nepovede napoprvé a musíte si nedříve všechno očistit od lepidla. Řasy BabeLashes jsou jednoduché na aplikaci a díky magnetům se nemusíte bát, že se lepidlem zašpiníte nebo že vás budou po lepidle oči pálit.

Další výhodou je doba, po kterou můžete řasy nosit. Možná jste zvyklé, že si musíte kupovat nové každý druhý týden, protože po pár dnech začínají vypadávat, slepovat se či jinak ničit. BabeLashes toho vydrží mnohem více, než ty klasické. Nové si můžete kupovat až po 30 aplikacích, a některým zákaznicím vydrží třeba i 2-3 měsíce. Za tu dobu si aspoň stihnete promyslet, zda příště vsadíte na stejný typ, nebo vyzkoušíte jiný. 😉

Klasické řasy jsou většinou dlouhé a pro některé dívky je nutností si je doma zkracovat – tím se ale většinou poškodí, nebo nevypadají na oku přirozeně. Naše řasy jsou kratší, než ty ostatní a proto je možné je lépe tvarovat a nasadit v podstatě na jakýkoliv typ oka.

Pokud jste někdy měla nalepovací řasy, určitě znáte pocit, kdy začínáte cítit, jak se vám v koutku řasy odlepují. Jenže vy u sebe nemáte lepidlo a tak nastává otázka, zda si je na očích nechat, nebo sundat a pokazit si tak váš makeup a zbytek dne strávit s nahýma očima. Tím se dostáváme k poslední obrovské výhodě – řasy BabeLashes zůstanou na místě, na které je před odchodem z domova aplikujete. Není to úžasné? Odpadne vám neustálé koukání do zrcátka a přimačkávání odlepených částí řas.

 

Uvažujete nad nákupem magnetických řas, ale nevíte jaké si vybrat? Přečtěte si článek: 

3 ZPŮSOBY JAK SI VYBRAT TY PRAVÉ MAGNETICKÉ ŘASY ➡️

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.